Yeni çağın koruma kalkanı Orgonitler

Yeni çağın koruma kalkanı Orgonitler

Yeni çağın koruma kalkanı Orgonitler günümüzde popüler bir şifa metodu oldu.

Yeni çağın koruma kalkanı Orgonitler Türkiye’de gittikçe kullanımı artar özel birer akümülatörlerdir.

Pek çok insan başta stres olmak üzere yaşamının bir parçası haline gelen mutsuzluğuna çare aramaktadır. Bu arayışın içindeyken de neyi nasıl yapacağı konusunda net bir çizgide olamayabiliyor.

İnsanın dışarıdan bir desteğe o kadar çok ihtiyacı olur ki bir sihirli değnek gelse de yaşadığı acıya son verip içined bulunduğu şeylerden onu çıkarsın ister.

Arayışın kendisi aslında kendi içine ve kendine bir yolculuğun başlangıcıdır. Bu durum çoğu zaman insan acı ve ıstırapla gelirken aslında kendini fark edip, kendi özüne olacak yolculuğunun da başındadır.

Bilinçlendikçe ve farkındalık kazandıkça içinde bulunduğu halden çıkıp daha da şifalanması mümkün olacaktır.

Peki bu yolculuk ne zaman başlar? Bu yol nerede biter?

Şifalanma yolcuğu belki de hiç bitmeyecek. Çünkü dualite içindeki yaşamlar sürekli egonun arzularını yerine getirmekle meşgul oldukları için mutsuz olma riskini de beraberinde almıştır.

İnsan bir taraftan mutsuzluğundan şikayet ederken o mutsuzluğunun da bir parçası ve hatta çoğu zaman müsebbibi de kendisi olabilmetekdir. Elbette geniş ve girift bir mevzu olduğu için bu kadar kolay genellemek de pek doğru olmayacaktır.

Ego daima kendi konfor alanından çıkacak en ufak bir değişime karşıdır. Kendi gücünü kaybetmemek için belki de insanın kendi öz varlığından gelen bazı işaretleri, kendisine şifa bulacak bir takım desteklere de direk tepkisel yaklaşabilmektedir.

Günümüzde insanlar tıbbi tedavinin yanında artık alternatif tıbba da ilgi duyar olmuştur. Netice belki de hiç de azımsanmayacak ölçüde büyük bir ilgi olsa da bilimsel tarafı desteklenen pek çok alternatif tıp hala günümüzde bilinmemektedir.

Şifanın ve pozitif enerjinin sürekli size akması mümkün iken bunu seçme şansınız olabilir miydi?

Evet Orgonitler!

Yeni çağın koruma kalkanı Orgonitler size hem güç verecek hem de negatif enerjilerden koruyacaktır.

Peki orgonitlerin sonsuz bir şifa kaynağı olduğunu söylesek ve bunların günümüzde ölçümlenebilir olduğunu?

İnsan aklı daima ispat ister. Haklı ve doğal olarak gözle görmek, güvenmenin belki de en etkin unsurudur. İyonizer denilen minik aletler ile orgonitlerin bulunduğu ortamdaki ‘negatif iyon’ oranını ölçümleyebilirsiniz.

Negatif iyon hakkında daha geniş bilgiye ise ‘Negatif iyon ‘blog yazımızdan ulaşabilirsiniz veya  negatif iyon yazıp aratarak çok daha geniş bilgileri bulabilirsiniz.

Sibel Sıvacı

 

Başa dön