Ekim 26, 2018 Bakır talaşı

Orgonit malzemeleri Epoksi reçine ne kadar güvenlidir? 

Orgonit malzemeleri Orgonit bileşiminde neler var?

Orgonit malzemeleri olarak reçine, kuvars kristali ve metallerden oluşur.

Orgonitin ana unsurundan biri olan reçine orgonit olarak zarar vermez aksine! sürekli pozitif enerji üreten bir cihaz gibi çalışan orgonitlerin içinde sert olduğu için kuvars kristaline baskı uygulayarak kristalden enerji çıkışını sağlar!

Epoxi Reçine

Tüm diğer orgonit unsurlarını bir arada tutmaya yarar. Plastik olması nedeni ile kafanız karışmasın! Reçine büzüştükçe kristali daima sıkıştırır ve kristalden daha yoğun oranda enerji açığa çıkar. Sert olması ve hatta ki çok sert olması nedeni ile dışsal formlara daha alıcıdır.

 

Orgonit malzemeleri
Orgonit malzemeleri

Epoksi reçine ne kadar güvenlidir? Epoksi reçine sertleştikten sonra toksik olmayan organik bir bileşiktir.

Orgoniti meydana getiren ve ana unsurlardan biri sert plastik olan epoksi reçinedir.

Orgonitin yapılış sürecinde akışkan ve sıvı haldeki epoksi, kullanımında sağlık açısından korunmak gereklidir.

Zararı, kuruduktan sonra değil kullanılmadan önceki hali olan akışkan halindeyken mümkün olur.

Kuruyan epoksi evlerimizde kullandığımız ve yaşam alanlarımızın neredeyse büyük bir kısmında karşılaştığımız her türlü plastik maddenin ta kendisidir!

Orgonit imal edildiğinde akışkan haldeki reçine kuruma sürecindeyken sertleşir. Çok sert bir madde haline gelir. Bu süreçte ise toksik olmayan organik bir bileşik haline gelir.

Reçinenin büyük bir işlevi vardır, Kuvars kristalini baskı altında tutar. Sert olması dışsal her etkiye açık ve titreşimleri geçirgen haliyle kuvars kristalinden sürekli enerji akışına neden olur.

Bilimsel anlamda Orgon enerjisiyle ilgili çalışmalar 1930- 1940 lı yıllara dayalıdır. Dünyanın psikanaliz ve psikiyatr dalında en önemli isimlerinden Wilhelm Reich ‘in çok önemli buluşları ve çalışmaları sonucu ortaya çıkarılmıştır. Çalışma sistemi hakkında çok detaylı bilgiler de mevcuttur.

Kuvars kristali

Reçine içerisinde sıkıştığında baskı altında olduğu için daimi olarak enerji üretir. Piezo elektrik enerjisi üretir. Daimi olarak pozitif enerji üretir. Bakır sargılı kuvars ise plazma enerjisi üretir Etrafındaki bakırın ürettiği plazma enerjisi kristal kuvarsı destekler. Daimi olarak pozitif enerji ve piezoelektrik üretir.

Metal talaşları

Epoksi reçine içerisinde kullanılan her bir metal talaşı reçine ile sarmalandığında etrafta bulunan elektromanyetik dalga radyasyon ve negatif enerjileri bünyesine çeker. Çektiği enerjiyi negatif iyon haline dönüştürür. Tekrar ortama yayar.

Negatifi çekiyor, dönüştürüyor ve pozitif enerji olarak çekiyor.

 

Bir cevap yazın

Tıkla
Merhaba yardıma ihtiyacınız mı var?
Powered by