Temmuz 2, 2018 Orgonit hakkında sıkça sorulanlar

Orgonit hakkında sıkça sorulanlar

Orgonit hakkında sıkça sorulanlar

Orgonit hakkında en çok sorular soruları bu makalede derledik. Orgonit ne işe yarar, ne zaman etki eder?, nasıl kullanılmalı, nerede kullanılmalı, ne zaman etki eder? gibi pek çok soru geliyor.

Şehir hayatı beraberinde istenmeyen enerjilere maruz bırakıyor. Doğada doğal olarak bulunan negatif iyonlara ihtiyaç duyarız. Bulunduğunuz alanda en çok radyasyon yayan cihaz ve elektronik aletlerin zararlı dalgalarını kesmesi, dönüştürmesi ve bu dalgaların evinizde, ofisinizde, çalışma alanlarınızda nötrlenmesi son derece önemlidir. Bu nedenle orgonitler yaydıkları negatif iyon ile daha temiz enerjili bir yaşam ortamı sağlayacaktır.
Herkesin fiziksel, ruhsal veya psikolojik durumu farklı olduğu için zihinsel düşünce yapısı ve içsel yoğunluğu da farklı olacaktır.  Çünkü algı ve zihinsel uğraşlar saflaşmadıkça hisler de güçlü olamayacaktır. Şayet hassasiyetiniz yüksekse pek çok elektromanyetik dalganın nasıl vücudumuza nüfuz ettiğini hissedebilirsiniz. Bu tür zararlı dalgaların varlığına maruz kalmak ve bu negatif etkilerle yaşamak pek çok insanda daha az hissetmeye neden olabilmektedir. Bundan ötürü enerjileri ayırt edebilmek ve hissetmek kolay olmayabilir. Orgonit her şekilde daima işlev göstermeye devam eder. Negatif iyon ölçer cihazlar ile bunu test etmek de mümkündür.
Orgonitin yaydığı yaşam enerjisini hissetmeseniz de etkisini hemen gösterir. Bu etki ise kişiden kişiye değiştiği için algılanmayabilir. İlk etapta bedeni kendi doğal haline dönüştürmek üzere zehirli toksinlerini atacağından süreç değişkendir.2-12 gün arası etkisini hissetmek gerekir.
Orgonit şekillere bağlı çalışmaz! Yer aldığı kabın kendine özel bir enerjisi ve yayımı olduğu için destekleyebilir. Evrendeki pek çok şeklin özel bir anlamı vardır o açıdan üçgen, piramit, silindir veya daire gibi farklı şekillerde de kulanılabilir. İlk çıkış noktası Wilhelm Reich’in orgon akümülatörü olarak bir kabin içerisindedir. Bir insanı içinde oturtarak kanser tedavisinde olumlu sonuçlar almıştır. Cloud buster olarak bir saksının içinde dahi yapılabilir. 30 km lik bir alanın havasını temizler. Orgonit şekillere bağlı değildir. Reçine, kuvars kristali ve metallerin doğru kullanım oranı olması her şekilde etki sağlar. Orgonit şekle tabi olmadığı gibi evrensel işleyiş açısından özel bir enerji yayılım sistemine sahip olan şekillerde daha da güçlü olabilir Örneğin piramitlerde daha güçlüdür. ancak illa piramit olmak zorunda değildir. Yassı modeller, oval veya kübik olabilir.

Chem buster
Chem buster
Orgon enerji akümülatörü odacığı
Orgon enerji akümülatörü odacığı
Orgonitlerin büyüklüğü arttıkça etki alanı da artmaktadır.  İçeriğindeki malzemeye göre gücü artar. Büyüklüğüne göre daha geniş bir alanı şifalayabilir. 300 gram bir orgonit 50-60 metrekarelik bir alana etki eder.  1 kilo civarında bir orgonit 300 metrekareye etki eder.

Orgonit nerede kullanılır? kafa karıştırıcı olabilir ancak her yerde!

Orgoniti farklı alanlarda amacına uygun olarak kullanabilirsiniz. Orgonitleri televizyon, bilgisayar, radyo, uydu alıcısı, modem gibi elektronik aletlere yakın kullanabilirsiniz. Aracınızın içinde elektronik cihaz ve elektrik akımına yakın tutabilirsiniz. Ofisinizde özellikle bilgisayar çevresinde kullanabilirsiniz. Küçük orgonitleri bilgisayar ekranına yapıştırabilirsiniz. Suya enerji katması için altlıklar kullanılabilir veya orgonitin suya yakın tutarak sürahi veya bardağa temas ettirebilirsiniz. Ölmeye yakın bitkiniz varsa yakınında tutabilirsiniz. Küçük boylu orgonit çeşitlerinden aldıysanız üzerinizde taşıyabilirsiniz. Çantanızda veya cebinizde kullanabilirsiniz.  Kolyeler direk bedene temas edeceği için direk etki eder. Bir takım rahatsızlıklar için saat yönünün  tersine dairesel hareketler uygulayarak enerji çalışması yapabilirsiniz. Uyku sorunları yaşıyorsanız yatak odasında tutabilirsiniz. Rahatsız ederse uzak tutun. Alışma evresi geçtikten sonra tekrar yatak odasında uyku bozukluklarında kullanılabilir. Orgonitlerden iyi etki almak için doğru alanlara yerleştirmeniz gereklidir.

Orgonitler enerjisel anlamda hiç bir zaman negatif enerji yaymazlar. Negatif enerji biriktirmezler. Kuvars kristali olduğu için negatif enerjinin temizlenmesi gerektiği yönünde bazı soru işaretleri olabilir. Kuvars kristali tek başına kullanıldığında temizlenmeye ihtiyaç duyar.

Orgonit nasıl şarj edilir? en sık sorular sorulardan biridir

Orgonitler içeriğinde negatif enerji barındırmaz veya ek bir güce ihtiyaç duymazlar. Haftada bir kaç defa direk güneş ışığına maruz bırakarak veya elektrik akımı geçen kablo, prizlerin yanında bulundurarak sürekli çalışmasına neden olunur. Aktif olması nedeni ile enerji üretir. Ancak şarj edilmesi ile ilgili kesin ve net bir bilgi olmamaktadır. Çünkü sürekli enerji üretir.

Enerjisel olarak temizlemek için herhangi bir uygulamaya gerek yoktur. Orgonitler negatif enerji barındırmazlar.  Kendi kendini temizler, negatif enerjiyi dönüştürebilirler. Doğal taşlar gibi temizleme işlemine gerek duyulmaz.

Evet. duyla temas edebilir. Denize girilebilir, banyo esnasında da kullanılabilir. Hiç bir şey olmaz.

Evet. Hiç çıkarmasanız da olur. Fazla enerji rahatsız etmediği sürece sürekli kullanılması gerekir.

Hayır, hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Tıkla
Merhaba yardıma ihtiyacınız mı var?
Powered by