Sıkça sorulan sorular

ORGONİT NASIL KULLANILIR?

  • Kolyeleri direk takıp kullanabilirsiniz. 2-12 günde uyumlanma ve sonra sürekli iyon yayar.
  • Piramitleri en çok radyasyona maruz kalabileceğiniz modem, bilgisayar yanında ya da zamanınızı en çok geçirdiğiniz odada kullanabilirsiniz.
  • Sürahi altlığını su şişesi, 2 lt sürahi veya bardağınızı sürekli üstünde duracak şekilde kullanabilirsiniz. 20 dakikada tadı değişecek, enerji yüklenecek, en az 2 saatte Ph değeri artmaya alkali hale gelmeye başlayacaktır.

ORGONİT NASIL ŞARJ EDİLİR?

Orgonit sürekli enerji üreten ve yayan, bulunduğu ortamda pozitif yüklü zararlı iyonları yakalayıp nötrleyen bir aygıt mantığı ile çalışmaktadır.  Dolayısıyla ne temizlenmeye ne de şarj edilmeye bir ihtiyacı yoktur. Uzun süre kullanılmazsa arada güneşe veya akım geçen elektrik yüklü cihazların yanına konulduğunda hemen aktif olacaktır.

TEMİZLEMEYE VEYA ÖZEL BİR İŞLEME GEREK VAR MI?

Orgonit bir dönüştürücüdür. Sürekli Pozitif enerji üretir ve negatif enerji barındırmaz. Özel bir arındırma işlemine gerek yoktur.

NEDEN ORGONİT KULLANMALIYIM?

Şehir hayatı beraberinde istenmeyen enerjilere maruz bırakıyor. Doğada doğal olarak bulunan negatif iyonlara ihtiyaç duyarız. Bulunduğunuz alanda en çok radyasyon yayan cihaz ve elektronik aletlerin zararlı dalgalarını kesmesi, dönüştürmesi ve bu dalgaların evinizde, ofisinizde, çalışma alanlarınızda nötrlenmesi son derece önemlidir. Bu nedenle orgonitler yaydıkları negatif iyon ile daha temiz enerjili bir yaşam ortamı sağlayacaktır.

ORGONİT KOLYE NE KADAR SÜRE TAKILIR?

Bu tamamen kişiseldir. Sürekli kullanılmasını tavsiye ederiz. Banyoda, denizde uyurken de kullanılabilir.

 

 

 

Başa dön