Orgonitin faydaları

Orgonitin faydaları

Orgonitin faydaları, ne işe yarar?

Orgonitin faydaları yaydığı negatif iyonlardan kaynaklıdır.

Gözle görülmeyen elektromanyetik dalgaları ve radyasyonu nötralize edip, koruması en büyük mucizesidir! Yaydığı negatif iyonlar aracılığı ile fayda sağlar.

Negatif iyonun insan bedeninde etkileri ise şöyle;

Elektromanyetik radyasyonun zararlarını nötralize eder. Negatif iyonlar, elektromanyetik radyasyonu kendi bünyesinde toplar ve pozitif enerjiye dönüştürür. Pozitif enerjiyi bulunduğu ortama yayar. Cep telefonu, televizyon, Chemstrail atıkları, EMF, bilgisayar ve daha pek çok elektronik aletlerin zararlarından korur.

Negatif iyon yani pozitif enerji yayar

Negatif iyon, bulunduğu ortamdaki oksijen moleküllerinin elektron almış halidir. Negatif iyon en çok dağ, deniz kenarı, şelale ve ormanlık alanlar gibi doğal ortamlarda bulunur.

Toksin atıcıdır; Vücuttaki zararlı toksinlerin hızla atılmasına destek olur. Bu süreç 2 -14 gün arası kişiden kişiye göre değişmektedir.

Ruhsal büyüme; Çakralar arasındaki iletişimi en üst seviyeye çıkarır. Sezgisel duyarlılık arttırır. Ruhsal gelişime katkıda bulunur. Daha kolay meditatif yoğunluk elde etmeye yardımcı olur. Auradaki algısal, duygusal ve düşünsel olguların düşük titreşimli hallerini dönüştürür. Daha üst seviyede açık farkındalık kazandırır. Biyolojik bedendeki hastalıklara şifalayıcı bir etki sağlar.

Evrensel yaşam enerjisi

Durgun ve negatif enerjileri kendi bünyelerinde toplarlar. Bu negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürerek etrafa otomatik olarak yayarlar. Evrensel yaşam enerjisi, chi, biyoenerji, prana olarak da bilinmektedir

Hücre titreşim frekansını yükseltir. DNA bozunumuna engel olmaya yardımcı olur. Kovalent bağları güçlendirir.  Kanserli hücre ile savaşır. Hücrelerin hareketsiz kalmasını önlemeye yardımcı olur.

Bağışıklık ve endokrin sistemini güçlendirme; İnflamasyonu azaltır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini, baktelerin yok edilmesini destekler. Endokrin sisteminin güçlendirilmesini, viruslerin yok edilmesini destekler.

Sağlıklı büyüme canlılar, bitkilere etki; Bitkilerin daha sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

Uyku bozuklukları ve rüya; Uykusuzluk sorununa ve kaliteli uykuya destek olur. Çocuklarla ve farklı yaş gruplarında da düzenli uyku etkilerine rastlamanız mümkündür. Baş ağrılarına, halsizliğe, bitkinliğe karşı etkilidir.

Konsantrasyon; Dikkat, odaklanma ve konsantrasyonu güçlendirmeye yardımcı olur.

Yaşlanma geciktirme, yenilenme; Hücrelerin en üst performansta çalışmasını sağlayarak onları canlı tutar ve yaşlanma geciktirici bir etkiyi destekler.

Orgonit
Orgonit

Orgonitin faydaları” için bir görüş

Yorumlar kapalı.

Başa dön