Negatif iyon bilimsel çalışmalar

İyon testi

Orgonit piramit iyon testi videosu

Orgonit Piramit, sürekli maruz kaldığımız elektromanyetik radyasyondan korunmak, chemstrail atıklarından, 5G teknolojisinden yaydığı radyasyondan etki almamak için destekleyici olarak kullanılabilir. Boyutlarına göre bir oda veya evin tamamına enerji yayar.

Ölçüm yaparken Negatif iyon test cihazında eksi (-) işareti görülmelidir.

Negatif iyon test cihazı herhangi bir nesneye yaklaştırıldığında  çok düşük 0-100 arası pozitif değer gösterir Doğal olan herhangi bir ortamda, ya da içeriğinde negatif iyon içeren herhangi bir kumaşta örneğin pamuklu bir kumaş üstüne sürterseniz de – değeri görebilirsiniz. Çünkü Negatif iyon havada ve doğal olan her şeyde ve her yerdedir.

Cihaz, yüzlerce kez test edilmiş ve orgonitlere yaklaştırıldığında (-) negatif değeri göstermiştir.

Yüksek radyasyon yaydığı bilinen mikrodalga fırın çalıştırdıktan sonra Negatif iyon test cihazı ile çok yüksek değerler gözlemlenmiştir. Mikrodalga fırın çalıştırmadan önce yine cihazda herhangi bir hareket gözlemlenmemiştir.

Negatif iyon test cihazını kullanırken rastgele havada ölçüm yapılmamaktadır, cihazın ön kısmındaki metalik alana parmağınızla dokunmanız gereklidir. 

İyon testi videosu için tıklayın

Orgonit

Orgonit sürahi altlığı

Orgonit sürahi altlığı suya canlılık katacak, enerji verecek ve Ph değerini arttıracaktır. İyon testi için tıklayın

Orgonit kolye iyon testi videosu

Bir orgonit kolye beden radyasyondan korumak için destekleyicidir, Yaydığı iyonlarla güç, enerji, verir. İyon testi için tıklayınız

Orgonit sarkaç/pandül video iyon testi için tıklayınız

Negatif iyon nedir? Negati iyon hakkında daha fazla bilgi için tıklayıız

 

Orgonit Dünyası Youtube Kanalı Abone ol

Bir cevap yazın

Başa dön