Gans

Çinko Gans nedir? Zno GANS

Çinko Gans – Plazma sağlığında çinko kullanarak duyguların desteklenmesi neden bu kadar önemlidir?

Sağlık için dört ana GaNS’dan biri çinko.

CO2’yi amino asit yapımıza, bakırı kaslarımıza ve lenfimize ve enerji için CH3’e bağlarız ve bunların vücutlarımızın dengeye girmelerine ve sağlıklı olmalarını sağlamaya yardımcı olduklarını görürüz. Fiziksel yaşamımızda çok iyi anlaşılmayan şey, duygularımızla fiziksel iyiliğimiz arasındaki bağlantıdır. Gerçeği söylemek gerekirse, duygularımızın vücutta dengesizlik yaratabildiğini ve çoğu hastalığın temel nedeni olduğunu görmek zor bir gerçek. Çeşitli dış etkenleri suçlamak çok daha kolaydır ve evet, bazıları bir rol oynar, ancak sonunda vücudumuzun nasıl işlediğine dair sorumluluk almanın şartlarını kabul etmek zorundayız. Tıpkı vücudumuzu iyi beslenmeyle destekleye bildiğimiz gibi, duygularımızı beslemeli ve gerçekliğimizi oluşturan görünmeyen negatif enerjilerden kurtulmaya başlamalıyız.

Duygusal durumumuz, kendi içimizdeki uyumu nasıl yarattığımız konusunda çok önemli bir faktördür. Mevcut tıp, stresin birçok hastalıkta çok önemli bir faktör olduğunu kabul etmekte, ancak bu unsurları açıklamakta ya da onlarla yüzleşmekte yetersiz kalmaktadır. Stres ve adrenal yorgunluğun bağışıklık sistemine zarar verebileceğini hepimiz biliyoruz, ancak bu mekanizmanın nasıl çalıştığı gerçekten anlaşılmamıştır. Plazma biliminin Keshe tarafından öğretilmesiyle, anlayışımızdaki boşlukların birçoğu çözülebilir.

Duygusal kısmını barındıran beynimiz, kemik yapımızın doğrudan kontrolünde. Nanomalzemelerden oluşan karmaşık ve güzel bir yapıya sahip olan kemiklerin tümü, bağışıklık sistemimizin düzgün çalışması için gereken GaNS malzemelerini emmek, dönüştürmek ve oluşturmak için karmaşık desenlerde düzenlenir. Kemiklerimizdeki bu fiziksel fonksiyonların kontrolünde olan duygu doğru durumda değilse, vücudumuzun normal fonksiyonu bir hastalık durumuna dönüşür.
Bu nedenle, kısaca, kaza, yaralanma veya toksitlenin neden olmadığı tüm hastalıkların duygusal sıkıntıdan kaynaklanan bir kök nedeni olacaktır.
Bu nedenle, çok daha güçlü bir enerji olan duyguyu destekleyebiliriz ve bunun bedeni dengeye getirmeye yardımcı olacağını biliyoruz. Bu yüzden hepimiz, iyi ya da kötü, çinko GaNS’dan gelen destekten faydalanabiliriz. Duygusal olarak eksik olduğumuz, stres, korku, öfke, üzüntü veya acı içinde olduğumuz yerde, çinko GaNS yolu kolaylaştırabilir.

Hayır, sizi uyuşturmaz, ancak bunun yerine, algımızın realitemizi yarattığı bir kavrayışla başa çıkmanızı sağlar. Bu nedenle küçük bir değişim, yaşamı algılama ve tepki verme biçiminde, vücudun kendini iyileştirmesine izin verebilecek değişim olabilir.

Çinko GaNS, barışçıl bir duygusal durumun enerjik alan gücü.

Kaynak Yeliz Cesur çeviri yazıları

Başa dön