Gans

Bakır gansı- Cuo Gans

Bakır gansı

Bakır, Kaslarımızdaki Plazma Enerjisinin İletkeni. Neden Sağlık Kalemleri ve Bakır GaNS çalışıyor?

Kasların tüm dokuları bakır içerir. Amino asitli bakır, GANS durumundadır. Bakır süper iletken olarak davranır. Manyetik ve Yerçekimi alanlarının akışını sağlar. Kaslarda çok fazla sinir görmüyoruz çünkü bilgi akışının çoğu kaslardaki bakır tarafından yapılıyor.

cuo Bakır gans
Cuo Bakır gans


Amino asitleri olan bir GANS olarak bakır, kas dokusundaki Nano tabakalarının şeklini alır.

Bu yüzden kasımızda lif dokusu var. Eğer kasın herhangi bir yerine bir iğne koyarsanız hemen hissedeceksiniz, ancak kasın her yapısında sinir yok.

Tüm dokularımızda bağlanmış olan bakır, ilk sinirin aldığı bilginin (MaGrav Alanları) vericisi olarak davranır ve sonra onu acı olarak hissedersiniz. GANS durumundaki bakır iletken ve yalıtkan olarak işlev görür. Bazı basınçlarda amino asitli bakır, bilgiyi ağrı olarak iletir. Daha küçük bir MaGrav basıncı, bilgiyi dokunuş olarak aktarır. Bu size kasların ağrı eşiğini verir.

Bu nedenle, ağrı güçlü bir baskı veya alan birikimidir. Bu yüzden bakır nanomalzemelerden üretilen Sağlık kalemleri ağrıyı gidermeye çalışır. Aynı zamanda vücudumuzun gücüne bağlı enerjilerin bir vericisidir.

Bu yüzden, dört ana GaNS’de kullandığımız bakır GaNS’ler. Bakır GaNS kaslarımızla bağlantı kurar ve onları dengeyi ve doğru işlevi sağlamak için besler.

Vücudumuz operasyonlarında gerçekten şaşırtıcı.

Kaynak Yeliz Cesur çeviri yazıları

Başa dön