Mayıs 12, 2019 Gans Plazma teknolojisi ve sağlık

Gans Plazma teknolojisi ve sağlık

Gans Plazma teknolojisi ve sağlık

 • Gans Plazma teknolojisi ve sağlık Bütün hücrelerimiz bir plazma enerji ağıyla birbirine bağlanır.
 • Tüm vücut sıvıları bir GaNS durumundadır.
 • Tüm organlar nano kaplıdır.
 • Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin% 80’i cilt, akciğerler ve duyular tarafından emilir ve yalnızca% 20’si yediğimiz maddi gıda tarafından emilir.
 • Vücudumuz Evren gibi yapılandırılmıştır.

Plazma teknolojisi nasıl çalışır?

Prensip olarak, süreç hastalığı veya rahatsızlığı anlamakla başlar. Daha sonra hastalığa karşılık gelen GaNS karışımını belirleriz; Vücut, ihtiyaç duyduğu şeyi alır ve çok fazla olan veya ihtiyaç duymadığı şeyleri reddeder. Plazma tedavileri, vücudun bir bölümünün veya diğerinin orijinal dengesini geri kazanmaya yönelik bir işlemdir. Plazma aletlerini uyguladığınızda, doktor tarafından verilen ilaçlardan vazgeçmeniz gerekmez; Plazma takımları çalışacak ve vücut sistemi buna göre adapte olacaktır; yani, bir yan etki olarak, ilaç kullanımında bir azalma olabilir.

Gans nedir? Girişimci ve Hasta Arasındaki Etkileşim

Öncelikle, bu ilişkiyi her ikisi için de etkin ve keyifli kılmak için anlaşılması gereken, sağlayıcı ile hasta arasındaki ilişkiyi yöneten bazı gerçekler;)
 1. Bedeniniz ruhunuzun uzantısıdır.
 2. Vücudunuz bir plazma durumunda.
 3. Alanınız ve ardından fiziksel durumunuz duygularınıza göre değişir; Olumsuz duygularınız, zihninizin ve ruhunuzun (veya kaynağının), duygularınız olumluysa, iyi hizalanmış olduğunuzu (ruh ile zihinsel) aynı hizada olmadığının göstergesidir.
 4. Enerji alanınız, eğer bir hastaysanız, GaNS’ninkine eklenen, hastanın veya sağlayıcının enerjisi ile etkileşime girer. Her etkileşim benzersiz bir alan oluşturur. En güçlü alan (en fazla girdaba hizalanır) en zayıf alanı değiştirir.
 5. Bir güven ilişkisi kurulursa, sağlayıcı ile ilişki etkili olur: hastanın sağlayıcının yaptığı şeyin yararlı olduğuna güvenir. Ve uygulayıcı, korunmakta olduğundan ve hastanın yaşadığı çatışmanın enerjisine girmediğinden emin.

Gans – Plazma enerjisi – İşleme prosedürü

 1. Kanser yaratan duyguları analiz edin (örneğin, meme kanseri – sol = anne-çocuk teması; sağ = eş tema)
 2. Geleneksel tıbbın sağladığı tanılara bakın; örneğin, vücutta fazla temsil edilen metali bulmak için bir kan testi isteyin (kanser mikrop metalini bulun)
 3. Etkilenen bölgeyi tedavi etmek için plazma araçlarını kullanın.
 4. Plazma ile hastalıkların tedavisi için protokol
 5. Bu protokol tamamen isteğe bağlıdır; Plazma aletleriyle tedavi için zorunlu değildir…… KARŞI… bu protokol hastalığınızın tedavisinde size yardımcı olabilir. Durumunuzdan kurtulmak için sadece bir hap arıyorsanız, bu protokol kullanışsızdır. Öte yandan, tedaviye yatırım yapmak istiyorsanız, sağlığınızla ilgili özerkliğinizi öğrenmek istiyorsanız, protokol yolda iyi bir yoldaş olabilir.

Plazma Bilimi tarafından görüntülenen hastalık

Biz vücuttan daha fazlasıyız; aynı anda birkaç düzlemde yaşıyoruz: fiziksel veya maddi düzlemde değil, aynı zamanda enerjik ve ruhsal düzlemde. Üç seviyenin her birinde bir bileşen vardır:
Manevi seviyedeki ruh.
Beynimizin merkezinde bulunur. O ilahi ve koşulsuz sevgi ile sonsuza dek güneş gibi parlar. Doğası gereği değişmez, hastalanamaz veya kaza geçiremez.
Enerjik düzeyde duygusal merkez veya zihin.
Ruhun çevresinde bir küre olarak konumlandırılmıştır. Vücudumuzu oluşturmak ve sürdürmek için ruhla ilgili çevreyi kirleten ışınları azaltan veya uyarlayan bir filtre görevi görür. Vücudumuzun sağlıklı veya hasta olup olmadığına karar verir. Zihin olumsuz inançlara sahip değilse, vücudumuz sağlıklı kalır; zararlı bir inancı varsa (genellikle travma nedeniyle), vücudumuz hastalanır.
Malzeme düzlemindeki fiziksel gövde.
Aklı çevreleyen; aslında çatışmaların hastalık veya kazalarla kendini gösterdiği alandır: Duygusal merkez (egoist irademiz) ruhla (Tanrı’nın iradesiyle) çelişir.
Ruh ve zihin arasındaki bir çatışma, içimizde meydana gelen ve genellikle bir hastalık olarak kendini gösteren gerçek bir savaşa dönüşebilir. Yani bir hastalık başımıza gelmiyor – biz onu üretiyoruz. Bir şekilde, hastalık ruhun bizimle konuşması, bize inancımızın, davranışımızın doğru olmadığını söylemenin bir yoludur. Ve hastalığımızın yazarı olduğumuz için – aynı zamanda iyileşmemizin yazarı olacağız!

Enerjik düzeyde duygusal merkez veya zihin.

Ruhun çevresinde bir küre olarak konumlandırılmıştır. Vücudumuzu oluşturmak ve sürdürmek için ruhla ilgili çevreyi kirleten ışınları azaltan veya uyarlayan bir filtre görevi görür. Vücudumuzun sağlıklı veya hasta olup olmadığına karar verir. Zihin olumsuz inançlara sahip değilse, vücudumuz sağlıklı kalır; zararlı bir inancı varsa (genellikle travma nedeniyle), vücudumuz hastalanır.
Malzeme düzlemindeki fiziksel gövde.
Aklı çevreleyen; aslında çatışmaların hastalık veya kazalarla kendini gösterdiği alandır: Duygusal merkez (egoist irademiz) ruhla (Tanrı’nın iradesiyle) çelişir.
Ruh ve zihin arasındaki bir çatışma, içimizde meydana gelen ve genellikle bir hastalık olarak kendini gösteren gerçek bir savaşa dönüşebilir. Yani bir hastalık başımıza gelmiyor – biz onu üretiyoruz. Bir şekilde, hastalık ruhun bizimle konuşması, bize inancımızın, davranışımızın doğru olmadığını söylemenin bir yoludur. Ve hastalığımızın yazarı olduğumuz için – aynı zamanda iyileşmemizin de yazarı olacağız!

Kendinden şifa

Hastalığınızı kendi başınıza tedavi etmek için doktor olmanız gerekmediğine dikkat edin – ruhunuzun tüm işi sizin için yapabileceğine, ruhunuzun size çözümü gösterebileceğine güvenebilirsiniz.
Her üç hastalığı da – fiziksel olarak (geleneksel tıp), enerjisel (alternatif ilaçlar) ve ruhsal olarak (Plazma Bilimi tedavileri) tedavi edebilirsiniz.
Plazma araçları, kendi kendini iyileştirme sürecine başlamanıza ve kendinizi iyileştirme yeteneğinizi keşfetmenize yardımcı olmada çok etkilidir. Bunu sadece plazma aletlerinin etkinliğinin niyetine% 98’e bağlı olduğu gerçeğiyle yaparlar!

Manevi düzeyde tedavi

Ruhunuzun açılmasını ve içeri girmenizi arzuladığını dile getirerek ruhunuzla bağlantı
kurun. Niyetinizi Evrensel İlke bağlamında belirleyin: Evrensel İlke, bizden Bütünün hizmetinde olmamızı, herkesin iyiliğini sürdürmemizi ister. sadece – kişisel refahımız aynı zamanda sağlanacak, çünkü bizler Bütünün bir parçasıyız. Niyetiniz kişisel hedeflerin ötesine geçmeli, herkesin iyiliği için olmalı. Örneğin, bir hastalığı tedavi etmek için sağlığınızı insanlığa daha iyi hizmet etmek için iyileştirme niyetini belirtirsiniz.
Ruhunuzdan, yaşamınızdaki hastalığa neyin sebep olduğunu ve devam ettiğini (örneğin, alışkanlıklarınızı, inançlarınızı, korkularınızı, çevrenizi vb.) Paylaşmasını isteyin.
Şimdi çekil ve gözlemle. Ruh işini yapsın. Ruh, çözümleri size iletecek: hayaller veya sürpriz karşılaşmalar veya durumlar veya hatta bir film veya müzik – hepsi birdenbire orada olacak.
Eğer yanında biri varsa
Size yardım etmek isteyen herkes aynı şeyi yapabilir (yukarıda açıklanmıştır); kendi ruhuna, tedavi sürecinde size destek olmak için neler yapabileceğini sorması dışında.

Plazma enerjisi tedavisi

Kendi kendini iyileştirme bağlamında, ihtiyacınız olan araçları kendiniz yapmanız ilk önerimizdir.
Tüm Plazma ürünleri, kendilerine uyguladığınız niyet sayesinde% 98’de çalışır.

Sağlık için Gans

Lisa Mcdonald tarafından
 1. CO2 (karbon dioksit). C = bağlantı, O = yerçekimi. Bedeni ve duyguyu birbirine bağlar. Sağlık ve ağrı kesici için yeniden dengeleme. Yüksek enerji hallerini boşaltır, böylece virüslere ve kansere etki eder. Gerektiğinde enerji ekleyin. Sağlık cihazları için en önemli GaNS (yamalar, alkol tüketimi vb.)
 2. ZnO (çinko oksit). Zn = duygular, O = yerçekimi. Vücut fonksiyonlarını ve sağlığı / hastalığı kontrol eden duygularla bağlantılı. Her zaman sağlık uygulamalarında kullanılmalıdır (psiko-psikomatik kısım için).
 3. CuO (bakır oksit). Cu = lenf, O = yerçekimi. Lenfatik sisteme bağlı olarak, genel olarak vücut süreçleri, kas bağlantıları ve sinir yolları. Dezenfeksiyon için mükemmel
 4. CH3 (Metil). Karbon ve hidrojen; C = konektör, H = enerji. Duygu ve enerjinin taşıyıcısı olarak kana bağlanır. Hidrojen enerjisi oluşturmak için bir hidrojen enerjisi tedarikçisi olarak temel. Şifa, beslenme, Alzheimer hastalığı için kullanılır.
Genel kurallar :
 • Asla Gans  içmeyin, sadece yukarıdan temiz su veya plazma etkileşimi ile aktive olan su.
 • Küçük bir miktar teşvik eder, büyük miktarda güçlenir.
 • 2 Yamalar: muamele edilecek bölgeye en yakın güçlü olanı ve alan etkileşimi oluşturmak için diğer tarafta zayıf olanı. En güçlüleri en zayıf olanı besler, böylece enerji eklemek, güçlü bir karışım kullanmak, enerjiyi boşaltmak, zayıf bir karışım kullanmak.
 • Gans’in amino asitleri daha fazla güç için eklenebilir.
 • Kalsiyum Gans, kemikler için magnezyum, vb. Gibi rahatsızlığınızla ilgili elementler ekleyin.
Tüm ruhumuzla sağlığınızın iyileşmesini diliyoruz!
detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

Tıkla
Merhaba yardıma ihtiyacınız mı var?
Powered by