Nisan 25, 2019 Orgonit sürahi altlığı ne işe yarar?

Orgonit sürahi altlığı ne işe yarar?

Orgonit sürahi altlığı ne işe yarar?

Orgonit sürahi altlığı üzerinde bekletilen suyun ph değerini arttırır. 12 saatte alkali hale getirir.

  • Sağlıklı ve pozitif enerji yüklü su elde etmeye yarar.
  • Suya canlılık katar.
  • Enerji verir
  • Suyun Ph değerini arttırır.

Sağlık için Ph değeri yüksek su için!

Suyunuz ne kadar sağlıklı? Orgonit sürahi altlığı, bardak altlığı veya sadece masaüstü aksesuarı, oto aksesuarı olarak da kullanılabilir. Evinizde, bir biblo gibi bir köşede durabilir. Estetik duruşuyla birlikte radyasyon temizleyerek ortama sağlıklı iyon yayar. Buzdolabınızda, kullanarak yiyeceklerinize canlılık katabilir, daha uzun süre ve sağlıklı tutabilirsiniz. İş yerinizde bilgisayar ve elektronik cihazların zararlarından kendinizi koruyabilirsiniz. Çayınızı, kahvenizi içerken bardak altlığı olarak kullanabilirsiniz. Suyunuzu canlandırır.

Sürahi altlığı AC002

İçtiğimiz su ne kadar sağlıklı? Orgonit üzerinde bekletilen suyunuz daima sağlıklıdır. 12 saatte 2 litre suyu şifalar, arındırır, ph değerini yükseltir.
☯️Ph değeri 7.47 olan bardaktaki su
☯️Ph değeri 7.91’e yükseldi.

Orgonit, Sürekli sağlıklı iyon yayar. Negatif iyon sağlıklıdır! Suyunuz bedeninize kazandırdığınız en önemli etkendir. Baştan başa değişmek ve dönüşmek için dikkat etmeniz gerekir.
%100 orijinal doğal taşlar kullanılır. Tamamen el yapımıdır

Orgonit, çeşitli metaller, kristal ve reçinenin bir araya gelerek oluşturduğu enerji akümülatörüdür. Ortaya çıkan enerjiye, Orgon enerjisi denilmektedir. Sigmund Freud’un öğrencisi ve dünyaca ünlü bilim insanı Wilhelm Reich ‘in çalışmaları sonucu ortaya çıkarılmış ve zamanla geliştirilmiş günümüze ulaşmış son halidir.

Bir cevap yazın

Tıkla
Merhaba yardıma ihtiyacınız mı var?
Powered by